Centrum Wsparcia Psychologicznego

Nowy rok akademicki z ACWP!

Nowy rok przynosi zmiany w ACWP! Zapraszamy Was do nowej siedziby. Jest większa i jaśniejsza. No i ma piękny widok!
Znajdziecie nas w tzw. starym rektoracie – pokój 313.
Jedno się nie zmienia. Zapewniamy bezpieczną przestrzeń, aby każdy, kto zgłosi się do Centrum, otrzymał pełne wsparcie. Informacje o osobach pełniących dyżury (zarówno online, jak i w kontakcie): więcej informacji
Każda osoba studiująca i pracująca na Uniwersytecie Gdańskim może skorzystać tu z trzech bezpłatnych spotkań z jednym z sześciu psychologów (udzielamy dwunastu konsultacji tygodniowo). Szczegóły dotyczące zasad i zapisów: więcej informacji

Tymczasem już 4 października zapraszamy na nasze zielone stoisko podczas Studenckiego Otwarcia Roku Akademickiego i Wielkiego Kiermaszu Książek na Wydziale Nauk Społecznych, gdzie w godz. 10:00-16:00 chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pokażemy, że wizyta u psychologa „nie boli”.

Do zobaczenia!
Zespół ACWP UG

Шановні, У той важкий час, коли в нас усіх різні емоції, пригадуємо що на Ґданському університеті діє Академічний Центр Психологічної Допомоги в якому можна дістати безкоштовну пораду й розмову з психологом у режимі онлайн. Більше інформацій тут: cwp@ug.edu.pl

Логін Skype: Centrum Wsparcia Psychologicznego UG

Підтримуймо себе!

Dear All, at this difficult time, when we all struggle with various emotions, we would like to let you know that you can get free psychoological support at the Academic Psychological Support Center. More information: cwp@ug.edu.pl

Skype login: Centrum Wsparcia Psychologicznego UG

Let’s support each other!

Zespół CWP tworzą specjaliści, którzy udzielają bezpłatnego krótkoterminowego wsparcia psychologicznego. Po wcześniejszym zgłoszeniu drogą mailową możesz skorzystać z trwających od 30 do 50 minut porad i konsultacji online.

Więcej informacji: tu

Centrum to przestrzeń, która nie tylko zapewnia pomoc psychologów. Tu swoje pomysły w zakresie wspierania zdrowia psychicznego. Już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej biblioteczki tekstów pomagających przetrwać ten niełatwy czas.

Do zobaczenia i usłyszenia!

Centrum Wsparcia Psychologicznego powstało pod egidą prof. Arnolda Kłonczyńskiego, Prorektora ds. Studentów i Jakości Kształcenia.