Zasady i zapisy

Nie możesz na niczym się skupić? Masz problemy ze zorganizowaniem sobie dnia? Czujesz, że nie radzisz sobie ze stresem? Bez powodu dopada Cię smutek? Zapraszamy do kontaktu z Centrum Wsparcia Psychologicznego UG. 

Zapisy na konsultacje z psychologiem odbywają się drogą mailową.

Wypełnij formularz i odeślij go na adres mailowy: cwp@ug.edu.pl

Przesłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych RODO.


Dyżury WALK-IN

Ruszają dyżury psychologiczne poprzez Skype! Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń do Centrum Wsparcia Psychologicznego UG, uruchamiamy dla Państwa dodatkowe dyżury poprzez Skype. Nie wymagają one wcześniejszego zgłoszenia – wystarczy skontaktować się z nami we wskazanych poniżej godzinach (decyduje kolejność zgłoszeń – połączenia).

Konsultacje są bezpłatne i trwają od 20 do 50 minut. Mają one charakter krótkoterminowy (nie prowadzimy psychoterapii), a ich celem jest wsparcie osób zmagających się z wyzwaniami psychologicznymi oraz ewentualnie wskazanie kolejnych kroków ku lepszemu samopoczuciu.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby studiujące lub pracujące na Uniwersytecie Gdańskim!

Konsultacje bez zapisów poprzez Skype w listopadzie:

24.11 w godz. 10:00-12:00 i 18:00-20:00

Login na Skype: Centrum Wsparcia Psychologicznego UG

Serdecznie zapraszamy!Wszystkie otrzymane dane, wykorzystywane są jedynie na potrzeby zapisów, przetwarzane zgodnie z RODO i nie będą nigdzie dalej przekazywane.


Wsparcie (do odwołania) jest udzielane zdalnie z wykorzystaniem MS Teams i Skype zgodnie z harmonogramem poniżej. W mailu zwrotnym prześlemy informacje i szczegóły dotyczące umówionego spotkania.
Udzielamy wsparcia krótkoterminowego (jedna osoba może skorzystać z maksymalnie 3 spotkań trwających od 30 do 50 minut), jeśli jednak w trakcie konsultacji okaże się, że problemy, z którymi się zmagasz wymagają psychoterapii, pomożemy Ci podjąć kolejne kroki. Centrum Wsparcia Psychologicznego nie jest ośrodkiem interwencji kryzysowej, kontakty do OIK znajdziesz tu:

https://centrumwsparcia.ug.edu.pl/wazne-kontakty-bezplatne-wsparcie-psychologiczne-w-trojmiescie/


Każda osoba zgłaszająca się do CWP może liczyć na całkowitą dyskrecję. Działamy zgodnie z zapisami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa. Oznacza to, że m.in. zobowiązujemy się do przestrzegania tajemnicy zawodowej, a ew. ujawnienie informacji może nastąpić jedynie wtedy, gdy poważnie zagrożone jest bezpieczeństwo osoby korzystającej z CWP lub innych osób. 

Kodeks Etyczno-Zawodowy Psychologa: http://www.ptp.org.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=29

Zapoznaj się z naszym regulaminem:

Porozmawiajmy!