Nie możesz na niczym się skupić? Masz problemy ze zorganizowaniem sobie dnia? Czujesz, że nie radzisz sobie ze stresem? Bez powodu dopada Cię smutek? Zapraszamy do kontaktu z Centrum Wsparcia Psychologicznego UG. 


Zapisy na konsultacje z psychologiem odbywają się drogą mailową.

Wypełnij formularz i odeślij go na adres mailowy: cwp@ug.edu.pl

Przesłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych RODO.


Dyżury WALK-IN

Ruszają dyżury psychologiczne poprzez Skype! Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń do Centrum Wsparcia Psychologicznego UG, uruchamiamy dla Państwa dodatkowe dyżury poprzez Skype. Nie wymagają one wcześniejszego zgłoszenia – wystarczy skontaktować się z nami we wskazanych poniżej godzinach (decyduje kolejność zgłoszeń – połączenia).

Konsultacje są bezpłatne i trwają od 20 do 50 minut. Mają one charakter krótkoterminowy (nie prowadzimy psychoterapii), a ich celem jest wsparcie osób zmagających się z wyzwaniami psychologicznymi oraz ewentualnie wskazanie kolejnych kroków ku lepszemu samopoczuciu.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby studiujące lub pracujące na Uniwersytecie Gdańskim!

Konsultacje bez zapisów poprzez Skype w czerwcu:

20.06. (poniedziałek) w godz. 18:00-20:00- Julia Mackiewicz, Studentka Psychologii

23.06. (czwartek) i 30.06. (czwartek) w godz. 18:00-20:00 – dr Agata Rudnik, Psycholożka

27.06. (poniedziałek) i 29.06. (środa) w godz. 18:00-20:00 – Damian Brohs, Student Psychologii

Login na Skype: Centrum Wsparcia Psychologicznego UG

Serdecznie zapraszamy!


Dyżury koleżeńskie

Masz obawy przed spotkaniem z psychologiem? Chciałbyś/Chciałabyś po prostu porozmawiać?

Od listopada w naszym Centrum wprowadzamy spotkania „Pogadajmy – dyżury koleżeńskie” w formie walk-in, podczas których studenci oraz pracownicy UG będą mieli możliwość porozmawiać z naszymi wolontariuszami – studentami psychologii. Aby móc w nich uczestniczyć – wybierz dogodny Ci termin i spróbuj się połączyć przez MS Teams z wybranym wolontariuszem. Dyżury w marcu:


Julia Godzwon 14.03 pon 12.15-14.15 Julia Mackiewicz 24.03 18-20 Emilia M-R 23.03 środa 19-21

14.03 (poniedziałek) – 12:15-14:45 – Julia Godzwon 

(j.godzwon.593@studms.ug.edu.pl) – możliwość rozmowy również w języku angielskim

23.03 (środa) – 19:00-21:00 Emilia Motyka-Radłowska

(e.motykaradlowska.655@studms.ug.edu.pl)

24.03 (czwartek) – 18:00-20:00 – Julia Mackiewicz

 (j.mackiewicz.672@studms.ug.edu.pl)

Zapraszamy!

Krótka notatka o nas 🙂

Damian Brohs

Jestem studentem 4. roku psychologii na ścieżce psychoseksuologia. W przyszłości chciałbym pracować z osobami narażonymi na wykluczenie społeczne – mniejszości seksualne, osoby osoby zadłużone, uzależnione od substancji psychoaktywnych. Poza tematyką seksualności interesuje się neuropsychologią, psychologią różnic indywidualnych oraz psychologią emocji. Prywatnie jestem pasjonatem kina i muzyki – słucham czegoś nowego na okrągło, a czasami sam próbuję coś stworzyć.

Julia Godzwon

Jestem studentką piątego roku psychologii Uniwersytetu Gdańskiego i bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie ten kierunek. W toku studiów realizuję specjalność neurobiopsychologia, co ściśle wiąże się z moimi zainteresowaniami z tej dziedziny nauki – neuropsychologią i fizjologią człowieka. Od 2018 roku jestem członkiem Koła Badań Psychologicznych Experior, w ramach którego miałam okazję uczestniczyć w konferencjach, projektach i badaniach naukowych. Od 2021 roku udzielam się także jako wolontariuszka w Fundacji Mózg na Fali, biorąc udział w działaniach edukacyjnych związanych ze zdrowiem psychicznym. W przyszłości chciałabym pracować jako psycholog praktyk (obecnie najbliżej mi do obrania drogi psychoterapeutki), a być może zdecyduję się również kontynuować rozwój naukowy. Prywatnie interesuje mnie historia sztuki oraz teatr. Czas wolny najchętniej spędzam w towarzystwie narzeczonego i przyjaciół. Od czasu do czasu haftuję i uczę się języka włoskiego. Lubię też śpiewać i gram na gitarze.

Julia Mackiewicz

Medytacja, filozofia, historia, kultury świata, granie na wszystkich instrumentach, które wpadną mi w ręce (czasem lepiej, czasem gorzej) – to kilka z moich osobistych zainteresowań. Prywatnie również fanka pratchettowskiego poczucia humoru! Raczej należę do osób, które nie potrafią usiedzieć w miejscu i ciągle muszą coś robić – dlatego też udzielam się tutaj, w Centrum. Studiuję na 4 roku psychologii i nie ukrywam, że wiążę z tym kierunkiem swoją przyszłość. Do tej pory pracowałam głównie z dziećmi, lecz wierzę, że w każdym dorosłym jest również sporo z dziecka i warto po nie w sobie czasem sięgnąć 🙂 Tak samo, jak warto sięgnąć po pomoc lub nawet zwykłą rozmowę i zaufać drugiemu człowiekowi, by uzyskać wsparcie i przytulić własne, wewnętrzne dziecko.

Emilia Motyka-Radłowska

Moim głównym zainteresowaniem z zakresu psychologii jest szeroko pojęta tematyka dzieci i młodzieży oraz rodziny. Jestem w trakcie kursu podstawowego terapii TSR. Posiadam uprawnienia edukatora seksualnego. Ważną rolę w moim życiu pełni sport – joga, biegi długodystansowe, wspinaczka. 🙂Wszystkie otrzymane dane, wykorzystywane są jedynie na potrzeby zapisów, przetwarzane zgodnie z RODO i nie będą nigdzie dalej przekazywane.


Wsparcie (do odwołania) jest udzielane zdalnie z wykorzystaniem MS Teams i Skype zgodnie z harmonogramem poniżej. W mailu zwrotnym prześlemy informacje i szczegóły dotyczące umówionego spotkania.
Udzielamy wsparcia krótkoterminowego (jedna osoba może skorzystać z maksymalnie 3 spotkań trwających od 30 do 50 minut), jeśli jednak w trakcie konsultacji okaże się, że problemy, z którymi się zmagasz wymagają psychoterapii, pomożemy Ci podjąć kolejne kroki. Centrum Wsparcia Psychologicznego nie jest ośrodkiem interwencji kryzysowej, kontakty do OIK znajdziesz tu:

https://centrumwsparcia.ug.edu.pl/wazne-kontakty-bezplatne-wsparcie-psychologiczne-w-trojmiescie/


Każda osoba zgłaszająca się do CWP może liczyć na całkowitą dyskrecję. Działamy zgodnie z zapisami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa. Oznacza to, że m.in. zobowiązujemy się do przestrzegania tajemnicy zawodowej, a ew. ujawnienie informacji może nastąpić jedynie wtedy, gdy poważnie zagrożone jest bezpieczeństwo osoby korzystającej z CWP lub innych osób. 

Kodeks Etyczno-Zawodowy Psychologa: http://www.ptp.org.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=29

Zapoznaj się z naszym regulaminem:

Porozmawiajmy!