Wykładowca – nauczyciel, mentor czy psycholog

Akademickie Centrum Wsparcia Psychologicznego UG serdecznie zaprasza Studentki i Studentów Psychologii na webinar pt. Wykładowca – nauczyciel, mentor czy psycholog? Na pytania dotyczące stawiania granic oraz specyfiki pracy wykładowców Psychologii odpowiedzą: dr Aleksandra Szulman Wardal oraz dr Marcin Szulc, prof. UGWydarzenie odbędzie się 26.04. (poniedziałek) w godz. 17:00-18:00 na platformie MsTeams:

Link do spotkania

Podczas spotkania postaramy się odpowiedzieć m.in. na takie pytania jak: Czym różni się wykładowca psychologii od wykładowców innych dyscyplin? Znajomość psychologii – pomaga czy przeszkadza w relacji ze studentami? Dlaczego wykładowca jest mentorem, ale nie psychologiem/psychoterapeutą? Jak stawiać granice, jednocześnie nie stawiając murów? Czy udzielanie rad natury psychologicznej na spotkaniu towarzyskim jest etyczne? Jak być asertywnym?

Do zobaczenia! 
Akademickie Centrum Wsparcia Psychologicznego UG
https://centrumwsparcia.ug.edu.pl/

Konsultacje z psychologiem

Ruszają dyżury psychologiczne poprzez Skype! Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń do Centrum Wsparcia Psychologicznego UG, uruchamiamy dla Państwa dodatkowe dyżury poprzez Skype. Nie wymagają one wcześniejszego zgłoszenia – wystarczy skontaktować się z nami we wskazanych poniżej godzinach (decyduje kolejność zgłoszeń – połączenia).

Dyżury WALK-IN

Konsultacje są bezpłatne i trwają od 20 do 50 minut. Mają one charakter krótkoterminowy (nie prowadzimy psychoterapii), a ich celem jest wsparcie osób zmagających się z wyzwaniami psychologicznymi oraz ewentualnie wskazanie kolejnych kroków ku lepszemu samopoczuciu.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby studiujące lub pracujące na Uniwersytecie Gdańskim!

Konsultacje bez zapisów poprzez Skype w kwietniu 2021:

  • 15.04. (czwartek): 8:30-10:20 (mgr Paulina Anikiej-Wiczenbach)
  • 21.04. (środa): 19:00-20:50 (dr Agata Rudnik)
  • 28.04. (środa): 9:30-12:20 (mgr Ilona Bidzan-Bluma)

Login na Skype: Centrum Wsparcia Psychologicznego UG

Do usłyszenia i zobaczenia!

Centrum Wsparcia Psychologicznego_RegulaminPobierz